Services

Our servicesPrevencia a dentálna hygiena
 

Pri väčšine ochorení platí, že je jednoduchšie im predchádzať ako ich riešiť. Preto je prevencia u nás na prvom mieste a zahŕňa pravidelné preventívne prehliadky, ktorých súčasťou musia byť aj RTG snímky, sedenia profesionálnej dentálnej hygieny (odstránenie zubného kameňa a povlakov, preleštenie a pieskovanie zubov) a najmä inštruktáž správnej techniky čistenia zubnou kefkou a medzizubnými kefkami. Je to jediný spôsob ako efektívne zabrániť vzniku potencionálnych problémov v budúcnosti ale aj ako zabezpečiť trvácnosť už zhotovených ošetrení. Ani najlepšie zhotovená výplň či korunka totiž nebude fungovať, ak ju pacient nevie dokonale vyčistiť.

Zubné výplne
 

V prípadoch, že už došlo k vzniku zubného kazu, je našim cieľom ho čo najšetrnejšie odstrániť a zub spoľahlivo ošetriť estetickou fotokompozitnou výplňou. Základom je použitie operačného mikroskopu a tzv. kofferdamu. Veľký dôraz kladieme aj na anatomickú modeláciu výplne a každý zub tak zrekonštruujeme do podoby, ako ho stvorila príroda.

Ošetrenie koreňových kanálikov
 

Ošetrenie koreňových kanálikov – tzv. endodoncia je v dnešnej dobe už veľmi spoľahlivá cesta ako zachrániť zub so zapálenou alebo odumretou zubnou dreňou. Použitie zväčšovacích technológii (ideálne operačného mikroskopu) je pri tomto zákroku ešte nevyhnutnejšie. Ošetriť vieme aj náročnejšie referované prípady, pri ktorých vám váš zubný lekár odporučil návštevu iného špecialistu.

Protetická stomatológia
 

V prípadoch keď rozsiahla deštrukcia zuba znemožňuje jeho rekonštrukciu klasickou výplňou (často pri zuboch s ošetrenými koreňovými kanálikmi), prichádza na rad jeho ošetrenie keramickou korunkou. V niektorých prípadoch je možná aj náhrada chýbajúceho zuba tzv. keramickým mostíkom. Pomocou koruniek vieme vylepšiť vzhľad celého úsmevu. Pomocou keramických koruniek taktiež vieme vylepšiť celkovú estetiku vášho úsmevu.

Zubná chirurgia
 

Stomatochirurgické ošetrenie je potrebné v prípadoch, kedy už zub nevieme žiadnym spôsobom zachrániť. Pomôžeme vám aj s chirurgickou extrakciou koreňov alebo zubov múdrosti.

Bielenie zubov
 

Domáce bielenie pomocou purewhitening, vnútorné bielenie zuba.

Zubná pohotovosť

Zastihla Vás nečakaná bolesť zuba? Po dohode vieme poskytnúť počas pracovných dní urgentné ošetrenie aj mimo vyhradených ordinačných hodín.

+421 911 189 899
+421 911 758 989 * This service is only available if there is a doctor present in the office.