About us

image
About us

Záleží nám na každom detaile

V zubnej klinike Dentologic poskytujeme služby zodpovedajúce dnešnej modernej dobe. Bezbolestné ošetrenie a používanie najnovších technológií, predovšetkým operačného mikroskopu, je v našej praxi úplnou samozrejmosťou už dlhé roky. Ošetríme vás bez zdĺhavého sedenia v čakárni, v kľudnej atmosfére bez stresu, v priestoroch s príjemným okolím, vynikajúcou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním. U nás nebudete len jedným z mnohých mien v kartotéke. Za našimi ambulanciami stoja dvaja konkrétni skúsení lekári, ktorí budú váš chrup poznať ako svoju dlaň a v žiadnom prípade nehrozí, že vás pri každom ošetrení v ambulancii bude čakať lekár, ktorého vidíte prvý krát.

  • Prevencia a dentálna hygiena
  • Endodoncia
  • Protetická stomatológia
  • Zubné výplne
  • Extrakcia a zubná chirurgia
 

4 reasons why choose Dentologic?1. Painless treatment
 

Zubné ošetrenie bez použitia lokálnej anestézie podľa nášho názoru nepatrí do 21. storočia. Veľmi veľa problémov so zubami vzniká kvôli odkladaniu návštevy zubnej ambulancie, práve z dôvodu strachu z nepríjemnej bolesti. Dlhodobo zdravý chrup je podmienený pravidelnými kontrolami a v prípade vyskytnutia sa akéhokoľvek problému, čo najvčasnejším zásahom. To môžeme docieliť len v prípade, že pacient bez obáv a strachu navštívi svojho lekára akonáhle je to potrebné.

Bezbolestné ošetrenie je tiež základom dlhodobej funkčnosti všetkých zubných ošetrení. Keďže väčšina výkonov u nás prebieha pod kontrolou operačného mikroskopu s veľkým zväčšením, pacient musí byť v úplnom kľude, aby sa lekár mohol sústrediť na čo najprecíznejšie prevedený zákrok. Lokálnu anestéziu preto u nás používame pri všetkých zákrokoch, ktoré by mohli byť pre pacienta bolestivé.

2. Technológie
 

Stomatologický mikroskop nám umožňuje rozpoznať okom neviditeľné detaily. Výsledkom je precíznejšie a dlhodobo spoľahlivejšie ošetrenie. V našich ambulanciách sa využíva takmer pri všetkých druhoch výkonov. Lekári s ním majú niekoľkoročné skúsenosti, pričom vedia pomocou mikroskopu pacientovi pre porovnanie zhotoviť fotodokumentáciu pred, v priebehu a po výkone.

3. Komplexná starostlivosť
 

Poskytujeme široké spektrum stomatologických ošetrení. Od prevencie a dentálnej hygieny, cez estetické fotokompozitné výplne, keramické koruny a zubné náhrady, bielenie až špecializované ošetrenia koreňových kanálikov a chirurgické zákroky.

4. Referované špecializované ošetrenia s operačným mikroskopom
 

Ak už máte svojho zubného lekára, ktorý vám odporučil špecializované ošetrenie s mikroskopom, môžete sa u nás objednať aj na jeden konkrétny zákrok, bez potreby registrácie v našich ambulanciách.